header
 

Kurs „Nowe media w ewangelizacji” w RPA

SID mediaNa nowym, jednorocznym kursie łączącym produkcję medialną z kościelną pracą społeczną studenci i absolwenci Heldelberg College będą mogli poznać tajniki realizacji, montażu i dystrybucji określonych produktów z wykorzystaniem nowych mediów.
Program jest owocem wspólnego wysiłku adwentystycznego college'u w Kapsztadzie (Republika Południowej Afryki) i SID Media, organizacji zajmującej się produkcją medialną na potrzeby Kościoła Adwentystów Dnia Siódmego na obszarze Republiki Południowej Afryki i w basenie Oceanu Indyjskiego.

Honorowany dyplomem kurs „Nowe media w ewangelizacji” rusza w styczniu 2010 r. Jak dowiedzieliśmy się od koordynującej go Penny Brink, z uwagi na ograniczoną ilość miejsca i sprzętu w poczet nowych studentów zostanie przyjętych dziesięć osób.

– O ile nam wiadomo, nie istnieje inny tego typu kurs – stwierdziła. – To naprawdę przyjemność móc współpracować z tą uczelnią i poprzez szkolenie przygotowywać ludzi do spoglądania w przyszłość bez kompleksów.

Wyraziła też nadzieję, że program taki będzie w ofercie co roku.

W ramach kursu można będzie m.in. nabyć praktyczną wiedzę o tworzeniu witryn i reklam internetowych, a także o technikach streaming audio, streaming video i mobile computing.

Szkolenia obejmują realizację dźwięku, produkcję wideo oraz różne rodzaje edycji oprogramowania. Na zajęciach omawiane będą również takie zagadnienia jak nowe tendencje w społecznictwie, praca środowiskowa na obszarach wiejskich oraz działalność społeczna osobista i publiczna.

Penny Brink dodała też, że studenci nabędą praktyczne doświadczenie w centrum medialnym, a ponadto uzyskają możliwość odbywania zajęć z zakresu społecznictwa w terenie.

Kurs adresowany jest do studentów i absolwentów college'u interesujących się nowymi mediami i pracą społeczną.

Więcej informacji i zapisy online – patrz www.sidmedia.org albo www.hbc.ac.za.

© Megan Brauner/ANN, foto: Helderberg College
Tłum. Paweł Kamiński dla www.adwentysci.waw.pl
Przewiń w górę^
Archiwum newsów

Zobacz wiadomości z:

2013 (20)
marca (1)
lutego (14)
stycznia (5)
2012 (115)
2011 (112)
2010 (102)
2009 (23)
2008 (3)
2007 (7)
Nowości video

Szkoła Sobotnia Hope Channel - Lekcja VIII

Nowości audio

JavaScript is disabled!
To display this content, you need a JavaScript capable browser.
Zapraszamy do wysłuchania audycji nt. działalności Kościoła Adwentystów Dnia Siódmego w Belize i na Jamajce. (09:30) Zapraszamy do wysłuchania audycji nt. Michała Beliny-Czechowskiego, pioniera Adwentyzmu w Europie. (09.14)Zapraszamy do wysłuchania uroczystości ordynacji pastorskiej z Kościoła Adwentystów Dnia Siódmego w Warszawie. (58:01)Zapraszamy do wysłuchania radiowego nabożeństwa Kościoła Adwentystów Dnia Siódmego w Chełmnie. (57:47)
Zapraszamy do wysłuchania radiowego nabożeństwa Kościoła Adwentystów Dnia Siódmego w Giżycku na Mazurach. (58:01)

 


Partnerzy medialni