header
 

Telewizja Hope Channel na kolejnym satelicie!

Telewizja Hope Channel na kolejnej satelicie!Adwentystyczna telewizja Al-Waad będzie wkrótce transmitować swoje programy za pośrednictwem kolejnego satelity: Eutelsat 7 West A, co umożliwi jej objęcie zasięgiem całego obszaru Afryki Północnej i Bliskiego Wschodu.

To znaczący krok naprzód w ogólnoświatowej misji Hope Channel, zwiastującej Dobrą Nowinę, która zmienia jakość życia doczesnego i oferuje życie wieczne.

– Chcemy, żeby widzowie nie mieli żadnych problemów z odbiorem Hope Channel – mówi Brad Thorp, prezes Hope Channel.

Sygnał satelitarny Eutelsat 7 West A odbierany z niedużej anteny satelitarnej to idealne rozwiązanie dla tej części świata. Satelita Eutelsat 7 West A znajduje się w tej samej przestrzeni co satelita Nilesat, najpopularniejszej sieci telewizyjnej na Bliskim Wschodzie. Data pierwszej transmisji z Eutelsat 7 West A zostanie wkrótce podana.

Widzowie z terenów Afryki Wschodniej i Bliskiego Wschodu mogą obecnie oglądać Hope Channel po angielsku za pośrednictwem satelity Hot Bird 6, a po turecku, arabsku i persku za pośrednictwem satelity Hot Bird 8. Satelity Hot Bird 6 i Hot Bird 8 znajdują się w tej samej przestrzeni i pokrywają zasięgiem taki sam obszar. Zmiany obejmują m.in. odbieranie za pośrednictwem satelity Hot Bird 8 programów w języku angielskim.

Amir Ghali, dyrektor telewizji Al-Waad, komentuje dodanie Eutelsat 7 West A następująco:

– Modliliśmy się o ten rozwój przez wiele lat. Nasze pokojowe, apolityczne programy spotykają się z wieloma wspaniałymi reakcjami ze strony widzów, którzy odbierają Al-Waad przez Hot Bird 8 i internet. Dodanie nowego satelity znacznie poszerzy krąg odbiorców naszej telewizji.

Hope Channel po dodaniu Eutelsat 7 West A będzie łącznie nadawać programy na 15 całodobowych kanałach za pośrednictwem 14 satelitów, których zasięg obejmie 16 obszarów na kuli ziemskiej. Hope Channel ma też 8 całodobowych kanałów odbieranych drogą internetową.

 

© Hope Channel
Tłum. Paweł Jarosław Kamiński
Przewiń w górę^
Archiwum newsów

Zobacz wiadomości z:

2013 (20)
marca (1)
lutego (14)
stycznia (5)
2012 (115)
2011 (112)
2010 (102)
2009 (23)
2008 (3)
2007 (7)
Nowości video

Szkoła Sobotnia Hope Channel - Lekcja VIII

Nowości audio

JavaScript is disabled!
To display this content, you need a JavaScript capable browser.
Zapraszamy do wysłuchania audycji nt. działalności Kościoła Adwentystów Dnia Siódmego w Belize i na Jamajce. (09:30) Zapraszamy do wysłuchania audycji nt. Michała Beliny-Czechowskiego, pioniera Adwentyzmu w Europie. (09.14)Zapraszamy do wysłuchania uroczystości ordynacji pastorskiej z Kościoła Adwentystów Dnia Siódmego w Warszawie. (58:01)Zapraszamy do wysłuchania radiowego nabożeństwa Kościoła Adwentystów Dnia Siódmego w Chełmnie. (57:47)
Zapraszamy do wysłuchania radiowego nabożeństwa Kościoła Adwentystów Dnia Siódmego w Giżycku na Mazurach. (58:01)

 


Partnerzy medialni