Apel prezesa Hope Channel International

piątek, 15 listopada 2013 10:47 Drukuj

Apel prezesa Hope Channel InternationalApel prezesa Hope Channel International

Po tym jak 8 listopada br. środkowe Filipiny nawiedził tajfun Haiyan, Brad Thorp, prezes adwentystycznej telewizji Hope Channel, wystosował do widzów następujący apel:

Wszyscy tu, w Hope Channel, ze smutkiem przyjęliśmy wieści o zniszczeniach na Filipinach, które spowodował tajfun Haiyan. Wspieramy w modlitwach i nie tylko wszystkie osoby dotknięte kataklizmem, a także wszystkich widzów Hope Channel Filipiny.

Informacje o zniszczeniach otrzymaliśmy z naszego biura telewizji Hope Channel Filipiny. Mimo to wszystkie trzy stacje Hope Channel na tych terenach nie zaprzestają internetowej transmisji na żywo, niosąc naszym widzom otuchę i nadzieję.

Tysiące ludzi poniosło śmierć, a jeszcze znacznie więcej straciło dach nad głową. Proces powrotu do normalności u osób, które ucierpiały na skutek kataklizmu, będzie długi i żmudny. Zachęcam was, żebyście nie zapominali w modlitwach o narodzie filipińskim. Na podstawie błogosławieństw, których doświadczacie w swoim życiu, zastanówcie się nad tym, czy byście nie mogli dopomóc im w namacalny sposób.

© Hope Channel
Tłum. Paweł Jarosław Kamiński

Czytaj poprzednie informacje o Hope Channel Filipiny:
Historia Miriam
Ruszyła Telewizja Hope Channel Filipiny!
Przewiń w górę^