header
 

Apel prezesa Hope Channel International

Apel prezesa Hope Channel InternationalApel prezesa Hope Channel International

Po tym jak 8 listopada br. środkowe Filipiny nawiedził tajfun Haiyan, Brad Thorp, prezes adwentystycznej telewizji Hope Channel, wystosował do widzów następujący apel:

Wszyscy tu, w Hope Channel, ze smutkiem przyjęliśmy wieści o zniszczeniach na Filipinach, które spowodował tajfun Haiyan. Wspieramy w modlitwach i nie tylko wszystkie osoby dotknięte kataklizmem, a także wszystkich widzów Hope Channel Filipiny.

Informacje o zniszczeniach otrzymaliśmy z naszego biura telewizji Hope Channel Filipiny. Mimo to wszystkie trzy stacje Hope Channel na tych terenach nie zaprzestają internetowej transmisji na żywo, niosąc naszym widzom otuchę i nadzieję.

Tysiące ludzi poniosło śmierć, a jeszcze znacznie więcej straciło dach nad głową. Proces powrotu do normalności u osób, które ucierpiały na skutek kataklizmu, będzie długi i żmudny. Zachęcam was, żebyście nie zapominali w modlitwach o narodzie filipińskim. Na podstawie błogosławieństw, których doświadczacie w swoim życiu, zastanówcie się nad tym, czy byście nie mogli dopomóc im w namacalny sposób.

© Hope Channel
Tłum. Paweł Jarosław Kamiński

Czytaj poprzednie informacje o Hope Channel Filipiny:
Historia Miriam
Ruszyła Telewizja Hope Channel Filipiny!
Przewiń w górę^
Archiwum newsów

Zobacz wiadomości z:

2013 (20)
marca (1)
lutego (14)
stycznia (5)
2012 (115)
2011 (112)
2010 (102)
2009 (23)
2008 (3)
2007 (7)
Nowości video

Szkoła Sobotnia Hope Channel - Lekcja VIII

Nowości audio

JavaScript is disabled!
To display this content, you need a JavaScript capable browser.
Zapraszamy do wysłuchania audycji nt. działalności Kościoła Adwentystów Dnia Siódmego w Belize i na Jamajce. (09:30) Zapraszamy do wysłuchania audycji nt. Michała Beliny-Czechowskiego, pioniera Adwentyzmu w Europie. (09.14)Zapraszamy do wysłuchania uroczystości ordynacji pastorskiej z Kościoła Adwentystów Dnia Siódmego w Warszawie. (58:01)Zapraszamy do wysłuchania radiowego nabożeństwa Kościoła Adwentystów Dnia Siódmego w Chełmnie. (57:47)
Zapraszamy do wysłuchania radiowego nabożeństwa Kościoła Adwentystów Dnia Siódmego w Giżycku na Mazurach. (58:01)

 


Partnerzy medialni