header
 

10 lat telewizji Hope Channel!

10 lat telewizji Hope Channel!Drodzy Przyjaciele,

za kilka dni będziemy tu, w Hope Channel, obchodzić dziesiątą rocznicę naszej telewizji. Chwała niech będzie Bogu! Mamy nadzieję, że będziecie świętować razem z nami.

Dziesięć lat temu adwentystyczni przywódcy i specjaliści z branży telewizyjnej byli sceptycznie nastawieni do idei powstania Hope Channel. Uważali, że bez 15 mln dolarów na starcie niepodobna założyć kanału telewizyjnego.

Dysponowaliśmy tylko niewielką cząstką potrzebnych środków. Przeszkoda finansowa wydawała się niemożliwa do pokonania. Garstka z nas wierzyła jednak, że musimy iść z wiarą naprzód. Bóg wysłuchał modlitw naszych i innych ludzi – także Was, którzy wspieracie Hope Channel.

W ciągu minionych dziesięciu lat za sprawą naszych programów miliony ludzi przez wiarę poznały osobiście Chrystusa. Byliśmy świadkami, jak Bóg leczy zrozpaczone serca i uwalnia ludzi od nałogów. Dzięki audycjom Hope Channel rodziny doznają wzmocnienia, a chorzy od wielu lat – uzdrowienia. Widzowie codziennie mówią nam, że za sprawą Hope Channel oddali Bogu serce. Dziękujemy za Waszą współpracę!

Widzimy, że nasza zmieniająca życie sieć telewizyjna była rzeczywiście boskim planem. Pozwólcie, że podzielę się z Wami historią, o której napisał do mnie niedawno Todd, jeden z naszych darczyńców.

Dziękuję za Hope Channel. Zanim znalazłem Boga, była we mnie pustka, której nie mogło nic wypełnić. Miałem setki pytań na temat Boga i nauk Biblii. Dopóki nie odkryłem programu Lekcje Biblijne Hope Channel, nie umiałem znaleźć na nie odpowiedzi. Dzięki Lekcjom zostałem doprowadzony do głębszej więzi z Bogiem. Teraz wspieram telewizję Hope Channel, gdyż dzieli się ze światem zmieniającym życie słowem Bożym.

To dzięki Wam ludzie tacy jak Todd za pośrednictwem naszych programów odkrywają miłujący charakter Boży. Codziennie otrzymujemy od ludzi uczące pokory świadectwa, które sławią Boga za to, co dla nich uczynił poprzez Hope Channel. Dziękujemy Wam za współpracę.

Bogu niech będą dzięki za to, gdzie dotychczas nas doprowadził. Niemniej jednak zadanie, które nam wyznaczył, nie zostało jeszcze ukończone. Wasze wsparcie odgrywa niezwykle istotną rolę, więc zachęcamy Was do dalszych modlitw i wsparcia finansowego. Realizujemy tę samą misję co dziesięć lat temu, gdy stawialiśmy pierwsze kroki: głosić światu bliskie przyjście Jezusa.

© Brad Thorp, prezes Hope Channel
Tłum. Paweł Jarosław Kamiński
Przewiń w górę^
Archiwum newsów

Zobacz wiadomości z:

2013 (20)
marca (1)
lutego (14)
stycznia (5)
2012 (115)
2011 (112)
2010 (102)
2009 (23)
2008 (3)
2007 (7)
Nowości video

Szkoła Sobotnia Hope Channel - Lekcja VIII

Nowości audio

JavaScript is disabled!
To display this content, you need a JavaScript capable browser.
Zapraszamy do wysłuchania audycji nt. działalności Kościoła Adwentystów Dnia Siódmego w Belize i na Jamajce. (09:30) Zapraszamy do wysłuchania audycji nt. Michała Beliny-Czechowskiego, pioniera Adwentyzmu w Europie. (09.14)Zapraszamy do wysłuchania uroczystości ordynacji pastorskiej z Kościoła Adwentystów Dnia Siódmego w Warszawie. (58:01)Zapraszamy do wysłuchania radiowego nabożeństwa Kościoła Adwentystów Dnia Siódmego w Chełmnie. (57:47)
Zapraszamy do wysłuchania radiowego nabożeństwa Kościoła Adwentystów Dnia Siódmego w Giżycku na Mazurach. (58:01)

 


Partnerzy medialni