header
 

Nagrody filmowe dla Hope Channel

Nagrody filmowe dla Hope ChannelChoć telewizja Hope Channel sześć nagród Telly Award otrzymała już we wrześniu 2012 r., dopiero w lutym tego roku jej kierownictwo pojechało do Kalifornii pochwalić się nimi przed współpracownikami z Wydziału Medycyny adwentystycznej uczelni Loma Linda University, którzy odegrali kluczową rolę w realizacji wyróżnionego w dwóch kategoriach reality show Vital Signs (Oznaki życia).

 

– Współpraca Hope Channel z Wydziałem Medycyny Loma Linda University w tym 13-odcinkowym serialu była dla nas wyjątkowym przywilejem – mówi Kandus Thorp, wiceprezes ds. produkcji Hope Channel i współproducentka. – Dzięki pomysłom dr. Hadleya i doskonałemu współdziałaniu wszystkich osób zaangażowanych w pracę nad serialem realizacja była czystą przyjemnością. Reality show Vital Signs ukazuje duchowość i znakomity poziom Wydziału Medycyny Loma Linda University, zapoznając widzów z życiem codziennym studentów medycyny.


© Hope Channel
Tłum. Paweł Jarosław Kamiński
Przewiń w górę^
Archiwum newsów

Zobacz wiadomości z:

2013 (20)
marca (1)
lutego (14)
stycznia (5)
2012 (115)
2011 (112)
2010 (102)
2009 (23)
2008 (3)
2007 (7)
Nowości video

Szkoła Sobotnia Hope Channel - Lekcja VIII

Nowości audio

JavaScript is disabled!
To display this content, you need a JavaScript capable browser.
Zapraszamy do wysłuchania audycji nt. działalności Kościoła Adwentystów Dnia Siódmego w Belize i na Jamajce. (09:30) Zapraszamy do wysłuchania audycji nt. Michała Beliny-Czechowskiego, pioniera Adwentyzmu w Europie. (09.14)Zapraszamy do wysłuchania uroczystości ordynacji pastorskiej z Kościoła Adwentystów Dnia Siódmego w Warszawie. (58:01)Zapraszamy do wysłuchania radiowego nabożeństwa Kościoła Adwentystów Dnia Siódmego w Chełmnie. (57:47)
Zapraszamy do wysłuchania radiowego nabożeństwa Kościoła Adwentystów Dnia Siódmego w Giżycku na Mazurach. (58:01)

 


Partnerzy medialni