header
 

Nowy dyrektor ds. pozyskiwania funduszy

Nowy dyrektor ds. pozyskiwania funduszyJohn Huynh, najnowszy członek zespołu pracowników Hope Channel, wniesie do adwentystycznej telewizji wiedzę i doświadczenie w zakresie fundraisingu połączone z gorącym zapałem misyjnym.

 

Huynh, poprzednio pracujący dla Breath of Life Ministries w Adwentystycznym Ośrodku Multimedialnym w kalifornijskim mieście Simi Valley, ma duże doświadczenie w najrozmaitszych aspektach fundraisingu i marketingu.

 

Ostatnio wybrano go na członka zarządu Stowarzyszenia Fundraiserów.

 

W nowej pracy odpowiadać będzie za przygotowanie, wdrażanie i koordynację programu, dzięki któremu przed darczyńcami Hope Channel otworzą się liczne możliwości telewizyjnej działalności ewangelizacyjnej.

 

– Mój cel jest prosty: chcę zaspokoić głód służenia Bogu, jaki mają nasi darczyńcy – mówi nowy dyrektor. – Jezus polecił nam angażować się w zapoznawanie z nim innych ludzi. Moim pragnieniem jest zapewnić poszczególnym darczyńcom odpowiednie dla nich możliwości, żeby mogli zaspokoić swoje pragnienie służenia Bogu.

 

Huynh został ochrzczony po serii spotkań ewangelizacyjnych Acts 2001, prowadzonych przez Marka Finleya. – Życie uratowała mi ewangelizacja! – wyznaje. – Przystąpiłem do Kościoła Adwentystów Dnia Siódmego dzięki zwykłej ulotce o proroctwach biblijnych. Teraz poświęciłem życie pozyskiwaniu środków finansowych na takie cele. W ten sposób mogę odnajdować darczyńców, którzy mają pasję pozyskiwania dla Chrystusa innych ludzi, bo i ja sam zostałem kiedyś w ten sposób pozyskany.

 

© Hope Channel
Tłum. Paweł Jarosław Kamiński
Przewiń w górę^
Archiwum newsów

Zobacz wiadomości z:

2013 (20)
marca (1)
lutego (14)
stycznia (5)
2012 (115)
2011 (112)
2010 (102)
2009 (23)
2008 (3)
2007 (7)
Nowości video

Szkoła Sobotnia Hope Channel - Lekcja VIII

Nowości audio

JavaScript is disabled!
To display this content, you need a JavaScript capable browser.
Zapraszamy do wysłuchania audycji nt. działalności Kościoła Adwentystów Dnia Siódmego w Belize i na Jamajce. (09:30) Zapraszamy do wysłuchania audycji nt. Michała Beliny-Czechowskiego, pioniera Adwentyzmu w Europie. (09.14)Zapraszamy do wysłuchania uroczystości ordynacji pastorskiej z Kościoła Adwentystów Dnia Siódmego w Warszawie. (58:01)Zapraszamy do wysłuchania radiowego nabożeństwa Kościoła Adwentystów Dnia Siódmego w Chełmnie. (57:47)
Zapraszamy do wysłuchania radiowego nabożeństwa Kościoła Adwentystów Dnia Siódmego w Giżycku na Mazurach. (58:01)

 


Partnerzy medialni