header
 

Hope Channel w walce z uzależnieniami

Hope Channel w walce z uzależnieniamiDo telewizji Hope Channel wciąż napływają sygnały od ludzi, którym życie zrujnowały narkotyki lub alkohol. Inni donoszą, że przepuścili w grach hazardowych życiowy majątek i oszczędności. Wielu ze łzami w oczach wyznaje, że zaprzedało duszę pornografii, lewym interesom i niepohamowanym żądzom.

 

Drogi Przyjacielu, właśnie dlatego zwracam się dzisiaj do ciebie z prośbą o pomoc. Wierzę, że Bóg wzywa Hope Channel do niesienia Dobrej Nowiny tym, którym życie zniszczyły nałogi! Na pewno i ty chciałbyś, aby osoby poszukujące Boga uwierzyły, że może dać im coś lepszego niż jakikolwiek narkotyk.

 

Wychodząc naprzeciw powszechnemu problemowi uzależnień, telewizja Hope Channel realizuje nowy cykl programów pt. Unhooked (Wyzwoleni), pomagających wyrwać się z najróżniejszych nałogów. Audycje przedstawiają wymowne sprawozdania o Bożej mocy zdolnej połamać jarzmo nawet najsilniejszych uzależnień. Oto historia z jednego z odcinków:

 

Keith zaczynał od eksperymentów z marihuaną, a skończył jako kokainista. Brał narkotyki, aby uciec przed bólem w duszy i nie stracić „tego w życiu, co przeciekało [mu] przez palce”.

 

„Przysięgałem sobie – wspomina – że jeszcze tylko ten weekend i koniec. Jeszcze tylko ta impreza i z tym zrywam. Ale gdy przychodził kolejny piątek, znowu dzwoniłem do dilerów… Nie mogłem z tym skończyć”.

 

Keith przestał kontrolować swoje życie. Jak sam określa, stał się „więźniem nałogu”. „Nie jestem człowiekiem, na jakiego wychowała mnie matka – myślał sobie. – Jak do tego dopuściłem?”.

 

Zdał sobie sprawę, że bez Jezusa nie potrafi wyrwać się z nałogu. „Byłem bezsilny – wyznaje. – W końcu padłem na kolana i po prostu pomodliłem się słowami: Boże, pomóż mi”. Dzięki zaufaniu Bogu i całkowitemu poddaniu się niebiańskiej kuracji Keith zdołał wyzbyć się nieodpartego apetytu na narkotyki.

 

„Bóg mnie pobłogosławił – cieszy się. – Dziś moje życie wygląda tak wspaniale, że kiedyś nie potrafiłem sobie tego nawet wyobrazić! Jezus wyzwolił mnie z nałogów”.

 

Bogu niech będą dzięki! Nasz Pan jest niesamowitym lekarzem. Wyraźnie działa przez nasz nowy program, oferujący pokrzepienie i narzędzia do uzdrowienia każdemu, czyje życie spowiły cienie nałogu.

 

Drogi Przyjacielu, czy nie chciałbyś razem z Hope Channel odmieniać życia ludzi pogrążonych w nałogach?

To właśnie dzięki twoim modlitwom i środkom możemy wciąż realizować i nadawać program Unhooked.

 

„Jezus wyzwolił mnie z nałogów”, oświadcza Keith. Czy nie przyłączysz się do nas, aby pomóc ludziom doświadczyć cudu Bożej łaski i uzdrowienia?

 

 

 

Tłum. Paweł Jarosław Kamiński
© Brad Thorp, prezes Hope Channel

 

 

Jeśli masz życzenie możesz wesprzeć projekt powstania polskojęzycznej  edycji programu „Wyzwoleni”, przekazując specjalny dar na Hope Channel Polska.

 

Przewiń w górę^
Archiwum newsów

Zobacz wiadomości z:

2013 (20)
marca (1)
lutego (14)
stycznia (5)
2012 (115)
2011 (112)
2010 (102)
2009 (23)
2008 (3)
2007 (7)
Nowości video

Szkoła Sobotnia Hope Channel - Lekcja VIII

Nowości audio

JavaScript is disabled!
To display this content, you need a JavaScript capable browser.
Zapraszamy do wysłuchania audycji nt. działalności Kościoła Adwentystów Dnia Siódmego w Belize i na Jamajce. (09:30) Zapraszamy do wysłuchania audycji nt. Michała Beliny-Czechowskiego, pioniera Adwentyzmu w Europie. (09.14)Zapraszamy do wysłuchania uroczystości ordynacji pastorskiej z Kościoła Adwentystów Dnia Siódmego w Warszawie. (58:01)Zapraszamy do wysłuchania radiowego nabożeństwa Kościoła Adwentystów Dnia Siódmego w Chełmnie. (57:47)
Zapraszamy do wysłuchania radiowego nabożeństwa Kościoła Adwentystów Dnia Siódmego w Giżycku na Mazurach. (58:01)

 


Partnerzy medialni