header
 

Plan modernizacji radiostacji na Guamie

Plan modernizacji radiostacji na GuamieModernizacja guamskiej stacji Światowego Radia Adwentystycznego (ang. AWR) jest na zaawansowanym etapie. Do lipca powinien zostać zainstalowany 70-metrowy maszt i uruchomiona nowa antena ścianowa wysokiej częstotliwości. W ten sposób stacja będzie mogła nadawać na kontynent azjatycki audycje w ponad trzydziestu językach.

 

 

Co to będzie oznaczać dla naszych słuchaczy?

 

Kiedy włączą radia w najlepszym czasie antenowym, zamiast samych programów rozrywkowych, muzycznych lub lokalnych serwisów informacyjnych będą mogli usłyszeć odmieniające życie przesłanie o Bożej miłości. Staramy się planować jak najwięcej naszych audycji w porze największej słuchalności. Dzięki nowej antenie możemy emitować w optymalnym czasie antenowym więcej programów w większej liczbie krajów.

 

Stacja na Guamie odgrywa bardzo istotną rolę w działalności misyjnej Kościoła Adwentystów Dnia Siódmego. Za pośrednictwem AWR ewangelia może zawitać do domów 2,5 mld mieszkańców samych Chin i Indii, nie licząc setek milionów mieszkańców innych ludnych krajów, jak Indonezja, Korea, Japonia czy Filipiny.

 

Rozbudowa i modernizacja AWR kosztuje łącznie 2,9 mln dolarów. Pomóżcie nam uzbierać pozostałe 900 tys. z tej kwoty. Przekażcie swoje darowizny z dopiskiem: „Modernizacja radiostacji na Guamie”, pomyślcie o zadeklarowaniu darowizny typu matching gift*, zaangażujcie do akcji swój zbór.

 

Liczy się każdy dar. Dziękujemy Wam za nieustające wsparcie!

 

© Adventist World Radio
Tłum. Paweł Jarosław Kamiński


* Chodzi o system wsparcia, zgodnie z którym firma pomnaża kwotę zebraną przez pracowników na jakiś cel społeczny lub kwotę zebraną przez organizację społeczną (przyp. tłum.).

 

 

- Czytaj poprzednią informację o modernizacji stacji nadawczej na Guam

 

Przewiń w górę^
Archiwum newsów

Zobacz wiadomości z:

2013 (20)
marca (1)
lutego (14)
stycznia (5)
2012 (115)
2011 (112)
2010 (102)
2009 (23)
2008 (3)
2007 (7)
Nowości video

Szkoła Sobotnia Hope Channel - Lekcja VIII

Nowości audio

JavaScript is disabled!
To display this content, you need a JavaScript capable browser.
Zapraszamy do wysłuchania audycji nt. działalności Kościoła Adwentystów Dnia Siódmego w Belize i na Jamajce. (09:30) Zapraszamy do wysłuchania audycji nt. Michała Beliny-Czechowskiego, pioniera Adwentyzmu w Europie. (09.14)Zapraszamy do wysłuchania uroczystości ordynacji pastorskiej z Kościoła Adwentystów Dnia Siódmego w Warszawie. (58:01)Zapraszamy do wysłuchania radiowego nabożeństwa Kościoła Adwentystów Dnia Siódmego w Chełmnie. (57:47)
Zapraszamy do wysłuchania radiowego nabożeństwa Kościoła Adwentystów Dnia Siódmego w Giżycku na Mazurach. (58:01)

 


Partnerzy medialni