header
 

Modlitwa widza Hope Channel

Modlitwa widzaDziękuję Ci, Ojcze, za światło, którego udzieliłeś za pośrednictwem tej telewizji. Potrzeba więcej takich kanałów jak Hope Channel, które by docierały do świata i wpływały na życie milionów ludzi, zwłaszcza tych rozpaczliwie poszukujących uwolnienia od diabelskich kajdan. Na tym świecie panuje chaos i zamęt. Przemysł rozrywkowy i media propagują przemoc, narkotyki, seksualną niemoralność, rasizm, uprzedzenia do kobiet, wartości antyrodzinne… Wiem, że świat w obecnym stanie jest Ci niemiły.

Ja sam padłem ofiarą demonów tego świata. Wychowałem się w chrześcijańskiej rodzinie, ale się od Ciebie odwróciłem i prowadziłem życie skupione wokół doczesności. Po tym jak wiele lat żyłem według ciała, zobaczyłem, że moja dusza nadal zieje pustką. Boże, otworzyłeś mi oczy na prawdę, między innymi posługując się Hope Channel. Boże, wybacz mi, że się od Ciebie odwróciłem. Proszę Cię… nie! już wiem, że uznałeś mnie za swoje dziecko. Mało tego, zawsze byłem Twoim dzieckiem, tylko że cielesność mnie na tę prawdę zaślepiała. Gdy do Ciebie wołałem, zawsze słyszałeś mój krzyk. Wysłuchałeś wołania mojego serca i zmieniłeś mnie, Panie.

Jestem Ci nieskończenie wdzięczny. Zawdzięczam Ci życie. Moje ciało będzie teraz narzędziem wykonującym Twoją wolę i docierającym do tych, którzy Cię szukają. Cieszę się, że za moim pośrednictwem Twoje światło będzie mogło padać na innych, którzy rozpaczliwie szukają wyjścia z najróżniejszych sytuacji. Przekażę im, że miłosierny, życzliwy Bóg stoi w progu, czekając, aż Mu otworzą.

Boże, odmień ten świat. Przepływaj przez każde z tych przeszło siedmiu miliardów serc, tak byśmy żyli w jedności, prawdziwym pokoju i miłości. Wlej moralność w zrujnowane rodziny. Naucz nas, czym tak naprawdę jest pokój wypływający z miłości. Proszę Cię dzisiaj, abyś napełnił naszą kulturę prawością.

Wreszcie, błogosław moim braciom i siostrom w Hope Channel w dalszym bojowaniu dobrego boju. Od początku mówiłeś, że ten świat jest naszą własnością i nie powinniśmy uważać, jakoby nam się to należało samo przez się. Naszą odpowiedzialnością jako Twoich dzieci jest budowanie świata pełnego pokoju, miłości i dobrobytu.

W imieniu Jezusa proszę Cię o to i dziękuję. Amen.

Jordan, Nowy Jork
Tłum. Paweł Jarosław Kamiński
Przewiń w górę^
Archiwum newsów

Zobacz wiadomości z:

2013 (20)
marca (1)
lutego (14)
stycznia (5)
2012 (115)
2011 (112)
2010 (102)
2009 (23)
2008 (3)
2007 (7)
Nowości video

Szkoła Sobotnia Hope Channel - Lekcja VIII

Nowości audio

JavaScript is disabled!
To display this content, you need a JavaScript capable browser.
Zapraszamy do wysłuchania audycji nt. działalności Kościoła Adwentystów Dnia Siódmego w Belize i na Jamajce. (09:30) Zapraszamy do wysłuchania audycji nt. Michała Beliny-Czechowskiego, pioniera Adwentyzmu w Europie. (09.14)Zapraszamy do wysłuchania uroczystości ordynacji pastorskiej z Kościoła Adwentystów Dnia Siódmego w Warszawie. (58:01)Zapraszamy do wysłuchania radiowego nabożeństwa Kościoła Adwentystów Dnia Siódmego w Chełmnie. (57:47)
Zapraszamy do wysłuchania radiowego nabożeństwa Kościoła Adwentystów Dnia Siódmego w Giżycku na Mazurach. (58:01)

 


Partnerzy medialni