header
 

Nagroda za adwentystyczne audycje o zdrowiu

AWRWładze Dominikany przyznały rozgłośni Kościoła Adwentystów Dnia Siódmego nagrodę za pozytywny wpływ na zdrowie mieszkańców kraju.

Nagroda Premio Nacional de Medicina, którą co roku otrzymują lekarze i instytucje za prozdrowotne działania na rzecz społeczeństwa, jest pierwszym wyróżnieniem uzyskanym przez adwentystyczną stację radiową Amanecer za cieszący się popularnością program „Odbudujmy rodzinę”.


– Sześćdziesięciominutowa audycja poranna „Odbudujmy rodzinę” została nagrodzona za moralne i duchowe wartości, które uzdrawiają rodziny pod względem emocjonalnym oraz stanowią element niezbędny dla odnowy naszego społeczeństwa – oświadczył przewodniczący jury Sergio Solís Taveras podczas uroczystości wręczenia narody w grudniu ubiegłego roku.

Program, emitowany od poniedziałku do piątku w godzinach 9:00-10:00 rano, gości na antenie Amanecer od dziesięciu lat.

Jak powiedział dyrektor rozgłośni Miqueas Fortunato, zdobyte wyróżnienie oznacza wiele zarówno dla samego radia, jak i dla Kościoła. – Bóg pragnie widzieć odnowione rodziny – podzielił się przemyśleniami – a uznanie, z jakim spotkało się radio Amanecer ze strony tak znamienitej społeczności naukowej, zobowiązuje nas do dalszego krzewienia zasad, które Bóg przewidział dla rodziny.

Radio Amanecer funkcjonuje na karaibskiej wyspie od 33 lat, docierając do 85% społeczeństwa; liczbę słuchaczy szacuje się na 7,9 mln. Rozgłośnia, od czterech lat wykorzystująca modulację częstotliwości (FM), w najnowszym rankingu amerykańskiej sondażowni Gallup zajęła piąte miejsce pod względem popularności wśród stacji radiowych w Republice Dominikany.


© Libna Stevens (IAD) 
Tłum. Paweł Jarosław Kamiński
Przewiń w górę^
Archiwum newsów

Zobacz wiadomości z:

2013 (20)
marca (1)
lutego (14)
stycznia (5)
2012 (115)
2011 (112)
2010 (102)
2009 (23)
2008 (3)
2007 (7)
Nowości video

Szkoła Sobotnia Hope Channel - Lekcja VIII

Nowości audio

JavaScript is disabled!
To display this content, you need a JavaScript capable browser.
Zapraszamy do wysłuchania audycji nt. działalności Kościoła Adwentystów Dnia Siódmego w Belize i na Jamajce. (09:30) Zapraszamy do wysłuchania audycji nt. Michała Beliny-Czechowskiego, pioniera Adwentyzmu w Europie. (09.14)Zapraszamy do wysłuchania uroczystości ordynacji pastorskiej z Kościoła Adwentystów Dnia Siódmego w Warszawie. (58:01)Zapraszamy do wysłuchania radiowego nabożeństwa Kościoła Adwentystów Dnia Siódmego w Chełmnie. (57:47)
Zapraszamy do wysłuchania radiowego nabożeństwa Kościoła Adwentystów Dnia Siódmego w Giżycku na Mazurach. (58:01)

 


Partnerzy medialni